Współpraca

Blog Kulturalne Rozmowy stworzyłam z myślą o zebraniu w jednym miejscu osobowości z różnych branż, którzy podobnie jak ja mają w sobie pasje do stworzenia czegoś unikalnego. Mam już w swoim dorobku ponad 150 wywiadów. Takie też było założenie bloga, aby pokazać ten ich sukces podczas naszych wspólnych rozmów. Znajdziesz więc u mnie mnóstwo ciekawych wywiadów oraz recenzji z przeczytanych książek czy obejrzanych filmów. Dostaniesz też również wiele ciekawostek zza kulis moje pracy, które dość często prezentuję na moim blogowym fanpage’u i w formie bardziej rozbudowanych tekstów publikuję również i tutaj. Staram się również skomentować bieżące wydarzenia kulturalne zwłaszcza telewizyjne. Czytelnikami mojego bloga są przeważnie ludzie młodzi, których interesują ciekawostki ze świata kultury oraz rozrywki.

Chętnie więc w ramach bloga Kulturalne Rozmowy podejmę współpracę w następującym zakresie:

 • redakcja artykułu lub całego cyklu (branża: moda i uroda, lifestyle oraz biznes, sztuka – malarstwo, film, taniec, a także sport)
 • recenzja książki połączona z patronatem medialnym lub partnerstwem
 • wywiad sponsorowany/wizerunkowy z linkiem do nazwy produktu/firmy lub osoby indywidualnej
 • baner pod recenzją lub na dole strony
 • artykuł na łamach portalu czy e-magazynu tematycznie powiązanego z moim blogiem
 • korekta językowa, stylistyczna i gramatyczna tekstów
 • organizacja kampanii reklamowej i wizerunkowej – content marketing
 • organizacja konkursu z nagrodami dla czytelników
 • promocja wydarzeń kulturalnych, osób z wybranych przeze mnie branż na łamach mojego bloga oraz w mediach społecznościowych (opis wydarzeń wraz z dostarczoną galerią zdjęć)

Zatem do kontaktu zapraszam magazyny i portale lifestyle’owe (beauty, kultura) – w tym zakresie mam już w swoim dorobku ok. 100 publikacji (pełna ich lista znajduje się tutaj) oraz wydawnictwa czy innych blogerów zajmujących się podobną tematyką oraz wszystkich tych, dla których ważny jest wizerunek lub marka osobista. Chętnie pomogę przedrzeć się przez te wszystkie problemy z związane z promocją w „socialach”.

Pamiętaj!!! Nie współpracuję barterowo oraz nie opublikuję materiałów promocyjnych czy notek prasowych, gdyż mój blog nie jest tablicą ogłoszeń.

Możesz też zaproponować inne formy współpracy, o których nie wspomniałam. W ramach kooperacji zapewniam publikację artykułu na blogu oraz we wszystkich obsługiwanych przeze mnie mediach społecznościowych. Pamiętaj jednak, aby przed wysłaniem do mnie maila z propozycją współpracy wnikliwie zapoznać się z tematyką mojego bloga, gdyż oferty nie powiązane z tematyką bloga nie będą przeze mnie brane pod uwagę. Musi to być zatem materiał pożyteczny nie tylko dla moich czytelników, ale też dla mnie.

W sprawach zawodowych lub jeśli zwyczajnie chcesz porozmawiać i podzielić się uwagami, opiniami na temat bloga czy innych kwestii, możesz się ze mną skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej sylwia@sylwiacegiela.pl.

Wpisy gościnne oraz opinie dla innych portali, z którymi podjęłam współpracę znajdziesz poniżej:

Wywiad „Jak zostać dostrzeżoną w blogosferze?”, którego udzieliłam portalowi Twój Mentor, podczas którego opowiadam o własnych początkach blogowania, o rozwoju Kulturalnych Rozmów oraz promocji w sieci.

Gościnne publikacje na portalach z branży beauty

Portal W saunie
 • publikacja nt. olejku arganowego, jego pochodzenia i właściwości do przeczytania tutaj
 • publikacja nt. olejku kokosowego, jego właściwościach oraz zastosowaniu do przeczytania tutaj
 • publikacja nt. olejku moringa, jego właściwościach leczniczych i zastosowaniu do przeczytania tutaj  

Portal Kobietoteka
 • publikacja nt. kremów z filtrem do przeczytania tutaj
 • publikacja nt. pielęgnacji skóry po opalaniu do przeczytania tutaj

Portal Piękno24
 • publikacja o letnim makijażu, który utrzyma się na twarzy w lato przez cały dzień do przeczytania tutaj

W karierze zawodowej dbam o swój rozwój oraz o to, aby wszystkie obowiązki wykonywać z właściwą pasją i zaangażowaniem. Swą wiedzę nieustannie uzupełniam o liczne kursy i szkolenie. Z nieprzerwaną ciekawością poszukuję nowych wyzwań intelektualnych.

Dotychczas współpracowałam lub współpracuję z następującymi portalami lifestyle'owymi: Kobietoteka, W Saunie, Piękno 24, Halo Muzyka, Iron Media, New Wave oraz gazetą lokalną „Bielski Rynek” a także periodykami marketingowymi Marketing&Biznes oraz Łatwy Marketing.

GA lipiec 2017 Wybierz system komentarzy (Disquis, lub Google+)

Brak komentarzy: