Kilka słów o mnie...

Witaj!

Mam na imię Sylwia. Z wykształcenia jestem polonistką, lecz interesuję się też marketingiem i PR’em. Blog "
KULTURAlne rozmowy powstał, by robić coś poza pracą i jednocześnie dać upust skrywanej od dawna pasji – dziennikarstwu.

Dlaczego dziennikarstwo?


Nie wyobrażam sobie życia bez rozmów w ludźmi i poszukiwania ciekawych osobowości, więc stworzyłam miejsce, gdzie dzielę się rezultatami dążenia do realizacji tego, co kocham. Poprzez liczne współprace z portalami muzycznymi oraz marketingowymi, możesz przeczytać wywiady z wieloma artystami, sportowcami czy blogerkami modowymi takimi jak: aktorem Arturem Dziurmanem, chórem Sound’n’Grace, z zespołem Grzegorza Wilka - Electrolit, aktorem Teatru "Studio Buffo" Jerzym Grzechnikiem, Natalią Szroeder, Olą Nizio czy Kasią Stankiewicz, z paraolimpijką Katarzyną Rogowiec, a także z blogerką modową i autorką powieści grozy - Sylwią Błach, z którymi miałam przyjemność rozmawiać dwukrotnie czy z Miss Deaf International - Iwoną Cichosz. Dzięki współpracy z miesięcznikiem "Bielski Rynek" miałam okazję porozmawiać z Dominiką Gawędą z zespołu Blue Cafe, Renatą Przemyk, Barbarą Bursztynowicz i Gosią Andrzejewicz.

Czy to wszystko?

Oczywiście, że nie. Publikuję wpisy o szeroko pojętej kulturze i sztuce, ale również chwalę się moimi sukcesami zawodowymi. Najbardziej dumna jestem ze współpracy z magazynem „Bielski Rynek” i z periodykiem internetowym Marketing&Biznes. Z wielką przyjemnością wspieram też swoim warsztatem dziennikarskim agencje koncertowe „New Wave” oraz „Iron Media”. Przez ponad rok przeprowadzałam wywiady dla Presspol Media z Nowego Jorku.

Zajmuję się też tworzeniem materiałów marketingowych, krecją wizerunku czy content marketingiem, dzięki czemu daję upust kreatywności, bo życie bez tworzenia jest jak codzienność, w której się nic nie zmienia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą

Moja misja?

Pokazać Ci sylwetki ludzi, którzy osiągnęli sukces w wielu niezwykłych dziedzinach, bo sukces to dla mnie słowo-klucz, gdyż dzięki niemu stajemy się spełnieni i szczęśliwi. Dedykuję blog ludziom chcących pokazać siebie z jak najlepszej strony, którzy szukają inspiracji do własnego rozwoju, ale też miłośnikom muzyki wszelkiego gatunku oraz osobom lubiącym sport, modę i film.

Jednak blog jest też dla ludzi będący miłośnikami mediów społecznościowych, zainteresowanymi, co w trawie piszczy. U mnie nie znajdziesz plotek rodem z Pudelka czy bezpodstawnego hejtu, a jedynie rzetelne informacje z pierwszej ręki pochodzące od ludzi, którzy są powszechnie uznanymi autorytetami w swoich branżach oraz niezwykle charyzmatycznnymi osobowościami.
 
Gdzie można mnie znaleźć?


Na wielu platformach społecznościowych, do których zalicza się:
a)    Facebook,
b)    Twitter,
c)    Google Plus,
d)    Pinterest
e)    czy Instagram

Mój blog można obserwować na Bloglovin, a od bardziej zawodowej strony poznasz mnie na Linkedin czy Goldenline.

Możesz też skontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy, aby wymienić się poglądami lub nawiązać współpracę.

Natomiast, jeśli nie chcesz przeoczyć kolejnych wpisów, zapisz się do mojego newslettera.

Pozdrawiam :)
Wybierz system komentarzy (Disquis, lub Google+)

Brak komentarzy: