Kilka słów o mnie...

Witaj!

Mam na imię Sylwia. Z wykształcenia jestem polonistką, lecz interesuję się też marketingiem i PR’em. Blog KULTURAlne rozmowy powstał, by robić coś poza pracą i jednocześnie dać upust skrywanej od dawna pasji – dziennikarstwu.

Dlaczego dziennikarstwo?


Nie wyobrażam sobie życia bez rozmów w ludźmi i poszukiwania ciekawych osobowości, więc stworzyłam miejsce, gdzie dzielę się rezultatami dążenia do realizacji tego, co kocham. Poprzez liczne współprace z portalami muzycznymi oraz marketingowymi, możesz przeczytać wywiady z wieloma artystami, sportowcami czy blogerkami modowymi.

Na mojej liście znajdują się zatem m.in.: Adam Wolski z zespołu Golden Life, Artur Dziurman, Sound’n’Grace, zespół Grzegorza Wilka - Electrolit, aktor Teatru "Studio Buffo" Jerzy Grzechnik oraz aktorka musicalowa Kaja Mianowana, Natalia Szroeder, Ola Nizio, Monika Kuszyńska czy Kasia Stankiewicz, paraolimpijka Katarzyna Rogowiec, a także blogerka modowa i autorka powieści grozy - Sylwia Błach, z którymi miałam przyjemność rozmawiać dwukrotnie czy Miss Deaf International - Iwona Cichosz.
Dzięki współpracy z miesięcznikiem "Bielski Rynek" mogłam porozmawiać z Dominiką Gawędą z zespołu Blue Cafe, Renatą Przemyk, Barbarą Bursztynowicz, Gosią Andrzejewicz i Anitą Jancią-Prokopowicz.
Obecnie współdziałam z magazynem www.musiclovers.pl, co zaowocowało kilkoma ciekawymi rozmowami m.in. z: Sarsą, Izą Lach, Bovska czy Lion Shepherd.

Czy to wszystko?

Oczywiście, że nie. Publikuję wpisy o szeroko pojętej kulturze i sztuce, ale również chwalę się moimi sukcesami zawodowymi. Najbardziej dumna jestem ze współpracy z magazynem Bielski Rynek i z periodykiem internetowym Marketing&Biznes.
Z wielką przyjemnością wspierałam też swoim warsztatem dziennikarskim agencje koncertowe New Wave oraz Iron Media, a obecnie z portalem www.musiclovers.pl.
Przez ponad rok przeprowadzałam wywiady dla Presspol Media z Nowego Jorku.

Zajmuję się też tworzeniem materiałów marketingowych, promocją wizerunku czy content marketingiem, dzięki czemu daję upust kreatywności, bo życie bez tworzenia jest jak codzienność, w której się nic nie zmienia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.  

Moja misja?

Pokazać Ci sylwetki ludzi, którzy osiągnęli sukces w wielu niezwykłych dziedzinach, bo sukces to dla mnie słowo-klucz, gdyż dzięki niemu stajemy się spełnieni i szczęśliwi. Dedykuję blog ludziom chcących pokazać siebie z jak najlepszej strony, którzy szukają inspiracji do własnego rozwoju, ale też miłośnikom muzyki wszelkiego gatunku oraz osobom lubiącym sport, modę i film.

Jednak blog jest też dla ludzi będący miłośnikami mediów społecznościowych, zainteresowanymi, co w trawie piszczy. U mnie nie znajdziesz plotek rodem z Pudelka czy bezpodstawnego hejtu, a jedynie rzetelne informacje z pierwszej ręki pochodzące od ludzi, którzy są powszechnie uznanymi autorytetami w swoich branżach oraz niezwykle charyzmatycznymi osobowościami.
 
Gdzie można mnie znaleźć?


Na wielu platformach społecznościowych:
Facebook
Instagram
Twitter
Google Plus
Pinterest

Mój blog można obserwować na Bloglovin, a od bardziej zawodowej strony poznasz mnie na Linkedin czy GoldenLine.

Możesz też skontaktować się ze mną poprzez zakładkę Kontakt, aby wymienić się poglądami lub nawiązać współpracę.

Pozdrawiam :)
Wybierz system komentarzy (Disquis, lub Google+)

Brak komentarzy: