Polecam

www.wsaunie.pl to kobiecy blog o saunowaniu i o wszystkim, co z saunowaniem jest związane Blog prowadzony jest przez kilkuosobowy zespół redakcyjny pod kierunkiem Sylwii Kamińskiej-Konkol. Celem jego istnienia jest popularyzacja saunowania jako formy zabiegu terapeutycznego, rekreacji i wypoczynku oraz krzewienie kultury poprawnego saunowania. Czytelnicy znajdą w tym miejscu informacje o zasadach zdrowego saunowania, porady dla saunujacych, relacje z imprez saunowych, rekomendacje osrodków i saunariów oraz wiele innych interesujących treści. W ramach redagowania bloga powstaje również czasopismo ukazujące się co 2 miesiace, którego wersję elektroniczną przegladać można za posrednictwem bloga.

Monika Syminowicz – zwariowała na punkcie social mediów, zwłaszcza Facebooka i Pinteresta. Kocha tworzyć strony osadzone w Wordpressie, a kod HTML nie jest jej straszny. Ma ambitne plany, by nauczyć się tworzyć bardziej zaawansowane grafiki. Kreuje swoje życie, by było inspirujące nie tylko dla niej, ale również dla innych. Zapraszam do zapoznania się z jej wirtualnym CV http://www.monikasyminowicz.pl/.


Zostać Pisarzem działa od marca 2015 roku jako miejsce dla młodych pisarzy, poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania o tworzeniu książek. To blog Moniki Syminowicz i Alicji Wlazło. Zapraszam do odwiedzania http://www.zostacpisarzem.pl/.

  Zapraszam na blog Marzenny Anny Walczak o modzie http://www.babooshkastyle.eu/.

Wybierz system komentarzy (Disquis, lub Google+)

Brak komentarzy: